۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۱
با حضور مسئولین عمرانی استان یزد
جلسه هماهنگی جهت برگزاری روز مهندسی در تاریخ شنبه ۹۶/۱۱/۷ با حضور رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد مهندس فرشید ،رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان یزد مهندس حاجی زاده ،رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد مهندس خلف باغی و مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد مهندس امیدی در محل سازمان بسیج مهندسین استان برگزار گردید .
۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۴
رئیس کارگروه تخصصی معماری و شهرسازی بسیج مهندسین آذربایجان غربی گفت: برای ساخت المان‌های شهری باید با پیشرفت‌های علمی کشور و استان آشنا شویم.
۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۸:۴۴
با مشارکت سازمان های متولی ساخت و ساز مسکن؛
کمیته راهبری ایمنی درکارگاههای ساختمانی با عقد تفاهم نامه ای مشارکت میان استانداری ، ادارات کل راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، سازمان نظام مهندسی آذربایجان غربی و شهرداری ارومیه تشکیل شد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۶:۲۰
رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی در پیامی سالگرد ارتحال جانگداز امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.
۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۵
رئیس سازمان بسیج مهندسین آذربایجان غربی:
رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی درباره لزوم حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: ­مسأله قدس مسأله اسلام و انسانیت است، در فطرت انسان است که باید از مظلوم دفاع و حمایت کند، فلسطین عضو پیکر اسلام و قبله اول مسلمین است.
۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۱
سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی در آستانه بزرگداشت روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای، اقشار مختلف شهروندان، بسیجیان ، مهندسین و معماران در آذربایجان غربی و نیزسراسر ایران اسلامی را به حضور پُرشوردر مراسم راهپیمایی روز قدس فراخواند.
۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۶
رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه:
رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه بر ضرورت تغییر نگرش مردم و مسؤولان در مواجه با حوادث تاکید کرد و گفت: این امر تنها با آموزش همگانی به مردم و آموزش‌های تخصصی به مسؤولان امکان پذیر خواهد بود.
۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۷
از فردا:
روابط عمومی جهاد کشاورزی اعلام کرد :به اطلاع کلیه کشاورزان و بهره برداران استان می رساند با توجه به فعالیت سامانه بارشی و احتمال بارش برف و تگرگ در نقاط مستعد استان و همچنین کاهش دما تا منفی ۲ درجه و احتمال بروز شدید خسارت سرما زدگی و تگرگ به بخش های مختلف حوزه کشاورزی درخواست میشود رعایت اقدامات تامینی در خصوص کاهش خسارات احتمالی ،راجدی بگیرنند
۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۶
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: امروز پس از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی این استان هنوز خط مقدم مبارزه با دشمنان است و خدمات سپاه پاسداران در توسعه، و ارتقاء کشور و آذربایجان‌غربی بر کسی پوشیده نیست.
۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۳
مسوول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی:
مسوول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی گفت:امنیت نعمتی است که با جانفشانی شهدا و جانبازان به دست آمده است و این بزرگواران ذخیره معنوی انقلاب اسلامی هستند.
سپاه_بسیج_مهندسین عمران و معماری_روز پاسدار
۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۵:۴۷
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: اینکه که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مغضوب رژیمی قرار می‌گیرد، که در ذات خود تروریست است، نشان می‌دهد که راه را درست آمده است.
۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۲
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی:
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: همبستگی و کنار گذاشتن اختلافات رمز تحقق شعار سال است.
۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۲
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی از اعزام تیم جهادی استان در قالب ۹۰ نفر به لرستان خبر داد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۷:۵۰
مسوول بازسازی ستاد عتبات عالیات آذربایجان غربی:
مسوول بازسازی ستاد عتبات عالیات آذربایجان غربی گفت: موکب‌‌های آذربایجان غربی به یکی از مناطق سیل‌زده جنوب کشور، شوش از شهرهای خوزستان اعزام می‌شوند.
۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۷:۳۳
پیامبر اکرم (ص) فرمودند، محبوب‌ترین افراد نزد خداوند با تقواترین افراد نیست، بلکه محبوب‌ترین آنان نزد خداوند، سودمندترین آنان به حال مردم است و این بهترین فرصت برای ایثار و فداکاری است که بر اساس قدرت و توانایی خود از این آزمون سربلند بیرون بیاییم.
رضا پناهی-رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری-آذربایجان غربی
۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۱
رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران ومعماری آذربایجان‌غربی:
رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی حرکت جهادی مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب و رونق تولید را زمینه‌ساز پیشرفت همه‌جانبه کشور دانست و گفت: امروز وظیفه هر ایرانی است که با روحیه جهادی در سنگر مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن نقش‌های مؤثر خود را ایفا کند.

صفحات