۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۱
با حضور مسئولین عمرانی استان یزد
جلسه هماهنگی جهت برگزاری روز مهندسی در تاریخ شنبه ۹۶/۱۱/۷ با حضور رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد مهندس فرشید ،رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان یزد مهندس حاجی زاده ،رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد مهندس خلف باغی و مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد مهندس امیدی در محل سازمان بسیج مهندسین استان برگزار گردید .
۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۴
رئیس کارگروه تخصصی معماری و شهرسازی بسیج مهندسین آذربایجان غربی گفت: برای ساخت المان‌های شهری باید با پیشرفت‌های علمی کشور و استان آشنا شویم.
۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۸:۴۴
با مشارکت سازمان های متولی ساخت و ساز مسکن؛
کمیته راهبری ایمنی درکارگاههای ساختمانی با عقد تفاهم نامه ای مشارکت میان استانداری ، ادارات کل راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، سازمان نظام مهندسی آذربایجان غربی و شهرداری ارومیه تشکیل شد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۶:۲۰
رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی در پیامی سالگرد ارتحال جانگداز امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.
۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۵
رئیس سازمان بسیج مهندسین آذربایجان غربی:
رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی درباره لزوم حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: ­مسأله قدس مسأله اسلام و انسانیت است، در فطرت انسان است که باید از مظلوم دفاع و حمایت کند، فلسطین عضو پیکر اسلام و قبله اول مسلمین است.
۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۱
سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی در آستانه بزرگداشت روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای، اقشار مختلف شهروندان، بسیجیان ، مهندسین و معماران در آذربایجان غربی و نیزسراسر ایران اسلامی را به حضور پُرشوردر مراسم راهپیمایی روز قدس فراخواند.
۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۶
رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه:
رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه بر ضرورت تغییر نگرش مردم و مسؤولان در مواجه با حوادث تاکید کرد و گفت: این امر تنها با آموزش همگانی به مردم و آموزش‌های تخصصی به مسؤولان امکان پذیر خواهد بود.
۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۶
رئیس کارگروه تخصصی معماری و شهرسازی سازمان بسیج مهندسین آذربایجان غربی گفت:سمبل­‌های معرف یک منطقه و به صورت خاص یک شهر بایستی دارای برخی از ویژگی­‌های عمومی آن شهر را تداعی کنند، این سمبل ها معمولاً یا در میادین مهم و پرتردد مرکز شهر و یا در ورودی ‌های اصلی آن‌ها نصب می­‌شوند تا معرف خوبی برای شهر از گذشته تا امروز باشند که متاسفانه المان های شهری ارومیه تناسبی با فرهنگ و میراث این شهر ندارند.
۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۱
رئیس کارگروه تخصصی محیط زیست سازمان بسیج مهندسین آذربایجان غربی گفت:با بهره گیری از ظرفیت آموزش و پرورش می‌توان تفکیک از مبدا زباله را بین خانواده ها و دانش آموزان نهادینه ساخت.
۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۴
مسؤول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی گفت: کارگروه تخصصی معماری و شهرسازی اسلامی با هدف مطالبه گری و ایده پردازی در این سازمان تشکیل شده است.
۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۳
مسوول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی:
مسوول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی گفت:امنیت نعمتی است که با جانفشانی شهدا و جانبازان به دست آمده است و این بزرگواران ذخیره معنوی انقلاب اسلامی هستند.
سپاه_بسیج_مهندسین عمران و معماری_روز پاسدار
۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۵:۴۷
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: اینکه که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مغضوب رژیمی قرار می‌گیرد، که در ذات خود تروریست است، نشان می‌دهد که راه را درست آمده است.
۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۲
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی از اعزام تیم جهادی استان در قالب ۹۰ نفر به لرستان خبر داد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۷:۳۳
پیامبر اکرم (ص) فرمودند، محبوب‌ترین افراد نزد خداوند با تقواترین افراد نیست، بلکه محبوب‌ترین آنان نزد خداوند، سودمندترین آنان به حال مردم است و این بهترین فرصت برای ایثار و فداکاری است که بر اساس قدرت و توانایی خود از این آزمون سربلند بیرون بیاییم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۲:۱۹
بیانیه
سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان آذربایجان غربی در تقدیر از حضور حماسی مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانیه ای را صادر کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۲
اعضای سازمان بسیج مهندسین عمران ومعماری آذربایجان غربی در گرامیداشت حماسه یوم الله نهم دی حضور بهم رساندند.

صفحات