۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۰:۴۲
۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۳
مسوول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی:
مسوول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی گفت:امنیت نعمتی است که با جانفشانی شهدا و جانبازان به دست آمده است و این بزرگواران ذخیره معنوی انقلاب اسلامی هستند.
سپاه_بسیج_مهندسین عمران و معماری_روز پاسدار
۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۵:۴۷
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: اینکه که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مغضوب رژیمی قرار می‌گیرد، که در ذات خود تروریست است، نشان می‌دهد که راه را درست آمده است.
۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۲
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی از اعزام تیم جهادی استان در قالب ۹۰ نفر به لرستان خبر داد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۷:۳۳
پیامبر اکرم (ص) فرمودند، محبوب‌ترین افراد نزد خداوند با تقواترین افراد نیست، بلکه محبوب‌ترین آنان نزد خداوند، سودمندترین آنان به حال مردم است و این بهترین فرصت برای ایثار و فداکاری است که بر اساس قدرت و توانایی خود از این آزمون سربلند بیرون بیاییم.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۲:۱۹
بیانیه
سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان آذربایجان غربی در تقدیر از حضور حماسی مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانیه ای را صادر کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۲
اعضای سازمان بسیج مهندسین عمران ومعماری آذربایجان غربی در گرامیداشت حماسه یوم الله نهم دی حضور بهم رساندند.
۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۳
۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۲۰:۰۱
آنچه در سفر روحانی گذشت؛
حجت‌الاسلام روحانی رئیس جمهوری در سفر یک روزه خود به آذربایجان غربی با افتتاح طرح‌های عمرانی به صورت مستقیم و از طریق ویدئو کنفرانس از پایان طرح‌های سفر پیشین به این استان خبر داد و گفت: دولت به تعهدات خود در احیای دریاچه ارومیه عمل می‌کند.
۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۳:۳۲
مسئولان خطوط هوایپمایی آسمان هفته گذشته از لغو پرواز بین‌المللی فرودگاه ارومیه به استانبول از اواخر آبان ماه جاری خبر دادند.
۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۳:۲۳
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی:
براساس آخرین اخبار رسیده مبنی بر سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان غربی، این سفر به روز دوشنبه ۲۸ آبان موکول شده است.
۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۲:۳۸
شهردار ارومیه؛
درآمدهای شهری مدیریت شهری پنجاه درصد نگه داشت شهر را تامین و شهرداری ماهانه مبالغ زیادی جهت هزینه نگه داشت ۶۰۰ هکتار فضای سبز، ۴ میلیون بوته گل و رفت روب شهری و هزینه نگهداری خودروهای رفت روب شهری صرف می‌کند.
۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۲:۳۲
اعتبارات سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی حدود ۲۵ هزار میلیارد ریال پیش بینی شده اما ۳۶ هزار میلیارد ریال پروژه از سوی استان پیشنهاد شده است.
۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۲:۲۶
مدیر کل سازمان جهاد کشاورزی :
با توجه به اینکه کشت زعفران و پسته نیاز به آب فراوان ندارد، با در نظر داشتن شرایط اقلیمی حاکم بر استان ترویج کاشت این محصولات جزو سیاست‌های اصلی برای مقابله با کم آبی است.

صفحات

شعار سال

تبلیغات

میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز خجسته و مبارک باد
روز پاسدار و ولادت امام حسین (ع) مبارک باد