شناسه : 2861
د, 10/09/1398 - 19:29
نویسنده : azg.omranbasij.ir

حماسه 9 دی خط بطلانی بر تمام توطئه‌های دشمنان و بدخواهان نظام کشید

نماینده ولی‌فقیه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: ۹ دی خط بطلانی بر تمام توطئه‌های دشمنان و بدخواهان نظام کشید و چهره واقعی افرادی که در صدد ضربه زدن به پیکره نظام بودند را آشکار ساخت.

 به گزارش روابط عمومی بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان‌غربی‌، همزمان باسالروز گرامیداشت حماسه 9 دی، روز بصيرت و میثاق امت با ولایت، مردم آذربایجان غربی بار دیگر وفاداری خود را به نظام جمهوری اسلامی ثابت کردند و با حضور در تجمع گرامیداشت حماسه 9 دی، بار دیگر به دشمنان نظام نشان دادند که در راه انقلاب و ارزشهای انقلابی ثابت قدم هستند.

مردم در تمام شهرهای آذربایجان غربی با حضور پرشور در تجمعات، بار دیگر با ولایت و رهبری تجدید میثاق کرده و با شعارهای انقلابی خود، از نظام و رهبری حمایت کردند. شهرهای ارومیه، سلماس، شوط، چایپاره، خوی، میاندوآب، ماکو، نقده، مهاباد، چالدران، پلدشت، اشنویه، سردشت، پیرانشهر، بوکان، تکاب و شاهین‌دژ از جمله شهرهایی بود که علاوه بر راهپیمایی، ویژه برنامه و همایش‌هایی را در خصوص 9 دی برگزار کردند.  مصلی های آذربایجان غربی ، امروز پذیرای شیرمردان وشیرزنان انقلابی در قومیت و ادیان مختلف بود که دست در دست هم برای دفاع از ارزش‌های انقلابی و دینی گرد هم آمده بودند تا بار دیگر امید دشمنان را ناامیدکرده و دستهای خائنین به نظام را قطع کنند.

حضور اقشار مختلف مردم از جمله شیعه، سنی، مسلمان، آشوری و ارمنی در تجمعات امروز نشان از امنیت پایدار و صلح و دوستی در بین مردم این استان مرزی داشت.

حجت‌الاسلام علی رضایی نماینده ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه پاسداران در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی که امروز در مصلی امام خمینی(ره) ارومیه برگزار شد، اظهار کرد: امروز یکی از مسببان نفوذ آمریکا در امورات کشور، عوامل داخل کشور هستند.

وی افزود: امروز با رهبری  مقام معظم رهبری که نائب بر حق حضرت ولی عصر(عج) نیز هستند شاهد هستیم که انقلاب اسلامی جهان شمول شده است واین دلیلی است که لرزه بر پیکره غرب و استکبار می‌اندازد.

نماینده ولی‌فقیه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران، با اشاره به حماسه ۹ دی، بیان کرد: ۹ دی خط بطلانی بر تمام توطئه‌های دشمنان و بدخواهان نظام کشید و چهره واقعی افرادی که در صدد ضربه زدن به پیکره نظام بودند را آشکار ساخت.

وی با اشاره به اینکه این نظام و انقلاب با خون شهدا زنده است، تصریح کرد: مردم غیور ایران با لبیک به فرامین مقام معظم رهبری در روز ۹ دی و تاسی از شعائر دینی و آموزه‌های انقلابی و اسلامی و زیر پا نگذاشتن خون شهدا تمام قد از این نظام دفاع کردند و فتنه واهی تقلب را در نطفه خفه کردند.

وی گفت: امروز قدرت نظامی و جنگی ایران به قدری قدرتمند است که در فراز آسمان پهپاد متجاوز را مورد هدف قرار داده و منهدم می‌کند و این ناشی از تفکر عدم دوستی با آمریکا است.

 

حضور پر شور مردم غیور و غیرتمند آذربایجان‌غربی در مراسم نهم دی ماه سال ۹۸ نشان ولایتمداری بوده است.

 خانم محمدی یکی از زنان مسن شرکت کننده هدف از حضور خود را دراین مراسم لبیک به ولایت فقیه برشمرد.

 وی ادامه داد: ما اجازه نمی‌دهیم کسی بر کشور ما تجاوز کند و تا خون در رگهایمان جاری است پشوانه ولایت هستیم.

محمدی با اشاره به اغتشاشات آبان ماه بیان کرد: اعتراض حق ملت است و اما ما مخالف اغتشاش و صدمه به بیت المال هستیم و همه این کارها دسیسه دشمن بوده است.

وی ادامه داد : ما با حضور خود در مراسم ۹ دی نشان می‌دهیم که دشمن و آمریکا با تحریم ها و دسیسه هایش بنا به گفته رهبر فقیه اسلام هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و جوانان ما هم واره پشوانه این حکومت و اسلام و ولایت فقیه است.

خانم ربابه نوری طلبه جوان در گفت و گو با خبرنگار فارس اظهار کرد: من به عنوان یک طلبه با حضور خود در مراسم گرامی داشت ۹ دی اعلام می‌دارم که راه من از صف و جبهه دشمن جدا است . وی اضافه کرد: ما با حضور خود در این مراسم اعلام انزجار میکنم از دشمنان اسلام و کشورم عزیزمان ایران و با رهبر فقیه اسلام عهد وپیمان دوباره خواهیم بست که همواره پشوانه ولایت فقیه خواهیم بود. نوری با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور تصریح کرد: اعتراضات اخیر کشور به نظر بنده به هیچ عنوان اعتراض نبوده و این اعمال زشت از بطن جامعه به وجود نیامده است و همگی دسیسه دشمن بوده وبر اعتراضات دامن زدند و مسیر صحیح اعتراض به گرانی بنزین دور شد وتبدیل به اغتشاش شد.

مردم ولایت مدار ارومیه با سردادن شعار آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی و  آذربایجان جانباز رهبری دن آیریلماز، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده ، ما ذلفقار رهبریم فداییان رهبریم ، ملت ما بیدار است از آمریکا بیزار است بار دیگر با آرمانهای بلند انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید