شناسه : 2633
چ, 08/22/1398 - 17:49
نویسنده : azg.omranbasij.ir

تعامل و همفکری با بسیج مهندسین آذربایحان غربی اولویت هیئت رئیسه سال دوم دوره هشتم سازمان نظام مهندسی ساختمان خواهد بود

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی گفت:در سال دوم دوره هشتم سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی ارتباط و تعامل خوبی با سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان خواهیم داشت.

 به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی، بهرنگ دیلمقانی در دیدار رئیس و روئسای کارگروه های تخصصی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی اظهار کرد: بسیج در طول چهل سال نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف از قبیل علمی، فرهنگی، عمرانی،اقتصادی به‌ویژه در دوران دفاع مقدس نقش‌آفرینی کرده است و توانسته است در تداوم عزت و اقتدار نظام تأثیرگذار باشد.

وی با اشاره به فرهنگ سازی در حوزه اخلاق حرفه ای افزود: انجام کارهای فرهنگی در سازمان نظام مهندسی ساختمان مربوط به یک حوزه نیست و باید همه قسمت‌های سازمان و نهادهای زیربط در یک تعامل دو سویه با هم همکاری، هم‌فکری و هم‌افزایی داشته باشند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی با تاكيد بر تعامل و همكاري با بسيج مهندسين عمران و معماری استان خاطرنشان کرد: در سال دوم دوره هشتم سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی ارتباط و تعامل خوبی با سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان خواهیم داشت و سعی خواهیم کرد مکانی را برای استقرار کارگروه تخصصی نظام های مهندسی در این سازمان فراهم کنیم.

دیلمقانی اظهار کرد:برگزاری جلسات کاربردی و عملیاتی توسط سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری با هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی و بر تعامل بيش از پيش و استفاده از تجربيات متقابل مورد تاکید می باشد.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید