شناسه : 2490
س, 07/09/1398 - 11:23
نویسنده : azg.omranbasij.ir

8 طرح اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی در سردشت افتتاح شد

فرمانده سپاه سردشت گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس 8 طرح عمرانی و محرومیت‌زدایی با اعتبار بیش از چهار میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری رسیدند.

غلامحسین محمدی اصل اظهار کرد: 6 طرح عمرانی و محرومیت‌زدایی شامل یک خانه مددجویی با زیربنای 50 متر مربع و دو خانه عالم در روستا‌های « قلعه‌تاسیان » و «کچل‌آباد» از توابع بخش وزینه سردشت به مساحت 120 و 110 متر و احداث مساجد، سرویس‌های بهداشتی و وضوخانه در سه روستای « بانو »، « نیوژ » و « کولسه‌علیا » از توابع بخش مرکزی با مشارکت مردمی با اعتبار کلی 4 میلیارد و 500 میلیون ریال به بهره‌برداری رسیدند.

وی افزود: همچنین دو طرح اشتغالزایی شامل کارگاه پرورش زنبور عسل و خیاطی، دوخت و گلدزی با اعتبار 300 میلیون ریال در قالب تسهیلات اقتصاد مقاومتی در داخل شهر سردشت به بهره‌برداری رسیدند.

فرمانده سپاه سردشت با بیان اینکه محل اعتبارات این طرح‌ها از محل قرارگاه حمزه سید الشهداء (ع) تامین شده است، تصریح کرد: اجرای این طرح‌ها 500 خانوار را تحت پوشش قرار داده و زمینه اشتغال برای 12 نفر فراهم را کرده است.

وی با اشاره به اینکه طرح‌های محرومیت‌زدایی در راستای کارآمدی نظام و برقراری امنیت پایدار هستند، اذعان کرد: فعالیت‌های محرومیت زدایی عمدتاً در نقاط دورافتاده، محروم ‏و مرزی و حساس انجام می‌شود.

محمدی اصل خاطر نشان کرد: توجه به کیفیت به جای کمیت، اقتصادی بودن قیمت طرح‌ها و پرهیز از نگاه انتفاعی و استحکام در ساخت و سازها در اجرای طرح‌ها همواره مورد توجه قرار می‌گیرد.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید