شناسه : 2246
د, 03/13/1398 - 16:20
نویسنده : azg.omranbasij.ir

پیام رئیس سازمان بسیج مهندسین آذربایجان غربی به مناسبت سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی(ره)

رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی در پیامی سالگرد ارتحال جانگداز امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.

رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی در پیامی سالگرد ارتحال جانگداز امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی در این پیام آمده است:

سالگرد بزرگداشت رحلت جانگداز امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران تسلیت و تعزیت عرض میکنم.

حضرت امام خمینی(ره) اسوه اعلی شجاعت، عرفان، حکمت و فرزانگی بود که با دم مسیحایی خویش، روح وحدت و همبستگی را حول آموزه‌های اصیل اسلام عزیز بر پیکره ملت غیور و رشید ایران دمید و افق رهایی، هدایت و رستگاری را در این مرز و بوم اسلامی نمایان ساخت.

 اندیشه و راه امام خمینی (ره) پیوندی نا گسستنی دارد و یادآور رشادت و از خود گذشتگی، ایثار و جانفشانی مردمی است که از قدرتهای پوشالی نهراسیدند و پیروزی و طلوع خورشید انقلاب را در اندیشه های زلال خود به نظاره نشستند.

اینجانب با عرض تسلیت سالگرد جانگداز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام ۱۵ خرداد،از درگاه خداوند متعال موفقیت همگان را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)  و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی ) مسئلت می نمایم.

                         رضا پناهی

مسؤول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید