شناسه : 2215
پ, 03/09/1398 - 15:15
نویسنده : azg.omranbasij.ir
رئیس سازمان بسیج مهندسین آذربایجان غربی:

حضور در راهپیمایی روز قدس وظیفه همه مسلمانان است

رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی درباره لزوم حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: ­مسأله قدس مسأله اسلام و انسانیت است، در فطرت انسان است که باید از مظلوم دفاع و حمایت کند، فلسطین عضو پیکر اسلام و قبله اول مسلمین است.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی، رضا پناهی اظهار کرد: از زمانی که فلسطین­ اشغال شد، امام ما و مظلومان و مسلمانان باغیرت همه به فکر بودند که مردم مسلمان را باید از دست ظالمان نجات بدهند.

وی افزود: امروز مسأله فلسطین مسأله همه ماست، باید با همه وجودمان از مردم مظلوم فلسطین دفاع و حمایت کنیم، کمترینش همین راهپیمایی هاست تا به مردم مظلوم فلسطین بگوییم ای مردم مظلوم، ما برای حمایت از شما هر کاری که بتوانیم انجام می دهیم، با شما همدردی می کنیم، دل ما با شماست، ما دوست شما و دشمن دشمنان شما هستیم.

 رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: همه وظیفه داریم با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس از آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین دفاع کنیم و حضور گسترده و معنا دار مومنین روزه‌دار بیش از هر زمان دیگری به محور مقاومت کمک خواهد کرد‌.

پناهی تصریح کرد: مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی همچون سال‌های گذشته، همگام و همراه با مردم غیور و انقلابی استان، ضمن لبیک به ندای تاریخی حضرت امام خمینی‌    (ره‌) و منویات مقام معظم رهبری (‌مد‌ظله العالی‌) در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان فردا جمعه 10 خرداد ماه 98 در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت و حمایت قاطعانه خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام خواهند کرد‌.

 وی با بیان اینکه مردم در روز قدس حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام می‌کنند گفت: به زودی وعده مقام معظم رهبری درباره نابودی اسرائیل محقق خواهد شد.

 

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید