شناسه : 2117
ی, 02/01/1398 - 14:36
نویسنده : azg.omranbasij.ir

خدمات سپاه پاسداران در توسعه کشور بر کسی پوشیده نیست

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: امروز پس از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی این استان هنوز خط مقدم مبارزه با دشمنان است و خدمات سپاه پاسداران در توسعه، و ارتقاء کشور و آذربایجان‌غربی بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری در مراسم تقدیر از دست اندرکاران توسعه استان و در دیدار با کارکنان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌غربی، اظهار کرد: آذربایجان‌غربی در طول هشت سال دفاع مقدس با تقدیم 12 هزار شهید سرافراز و محل برگزاری بیشترین عملیات نظامی پس از خوزستان، نقش مهمی در مقابله با دشمنان قسم خورده این ملت ایفا کرده و امروز پس از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی این استان هنوز خط مقدم مبارزه با دشمنان است.

وی افزود: مردم این دیار سهم خود را در دفاع از کیان میهن اسلامی ادا کرده‌اند و امروز می‌بایست مدیران و دست اندرکاران با برنامه‌ریزی دقیق این منطقه را به سمت توسعه بیش از پیش و آنچه استحقاق دارد، هدایت کنند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی خاطر نشان کرد: خدمات سپاه پاسداران در توسعه، و ارتقاء کشور و آذربایجان‌غربی بر کسی پوشیده نیست.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌غربی هم در این دیدار به تشریح اهداف و برنامه‌های مجموعه برنامه و بودجه در استان پرداخت و افزود: برخورداری از توسعه همه‌جانبه و متوازن یکی از مهمترین برنامه‌های این سازمان در آذربایجان‌غربی است و تلاش می‌کنیم با جذب اعتبارات مناسب شکاف موجود را از بین ببریم.

ناصرحضرتی‌پر با اشاره به نقش مهم سپاه پاسداران در حفظ و حراست از نظام مقدس اسلامی افزود: این مجموعه قدرتمند از ابتدای پیروزی انقلاب نقش استراتژیک و مهمی در سازندگی و حراست از امنیت کشور ایفا کرده است.

وی متعهد و ارزشی بودن سپاه پاسداران را دلیل اصلی مشارکت و حرکت جهادی آن در توسعه پایداراستان دانست و گفت: دلیل اصلی خشم دشمنان کشور از این نیروی نظامی، ولایت پذیری و حمایت از مظلومان جهان است و امروز مسؤولان استان از مشارکت و حرکت جهادی سپاه شهدا در توسعه استان تقدیر می‌کنند.

به گزارشروابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی، در پایان با هداء لوح سپاس از سوی رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی از تلاش و مجاهدات نیروهای جان برکف سپاه در ایجاد امنیت پایدار در منطقه قدردانی شد.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید