شناسه : 2070
س, 01/20/1398 - 15:47
نویسنده : azg.omranbasij.ir
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:

تروریست نامیدن سپاه توسط دشمن ناشی از غیظ درونی است

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: اینکه که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مغضوب رژیمی قرار می‌گیرد، که در ذات خود تروریست است، نشان می‌دهد که راه را درست آمده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسی عمران و معماری آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز پاسدار و اعیاد شعبانیه که در حسینیه اعظم ثارالله ارومیه برگزار شد، اظهار کرد: اینکه سپاه توسط دشمنان تروریست نام بگیرد، برای پاسداران مایه افتخار است، چرا که سرباز اسلام نمی‌تواند در یک زمان هم یزیدی و هم حسینی باشد.

وی افزود: اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مغضوب رژیمی قرار می‌گیرد، که در ذات خود تروریست است، نشان می‌دهد که راه را درست آمده  است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه حکومت‌های استکباری جهان رو به افول هستند، ادامه داد: ضعف و زبونی استکبار به وضوح مشخص است.

شهسواری با اشاره به سیل اخیر در برخی از استان‌های کشور، گفت: بارش باران نتیجه این بود که، مردم دست نیاز و طلب باران به سمت خدا بلند کردند ولی چون مسوولان برای لایروبی رودخانه‌ها سهل انگاری کردند، این سیل به وجود آمد.

وی اضافه کرد: ۲۴ ساعت پس از وقوع سیل در گلستان محموله کمک‌های مردمی آذربایجان غربی به این استان ارسال شد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی راه‌اندازی نانوایی سیار قرارگاه حمزه سیدالشهداء در گلستان را مورد اشاره قرار داد و افزود: ۲۴ ساعت بعد از استقرار این مجموعه، پخت نان گرم پخته و بین مردم آغاز شد.

شهسواری به استقرار آشپزخانه سیار شمال غرب در لرستان اشاره کرد و بیان داشت: هر روز برای ۳ هزار نفر نهار و شام گرم طبخ می‌شود، که این رقم به ۵ هزار نفر خواهد رسید.

وی با بیان اینکه روز گذشته ۹۰ نفر از آذربایجان غربی در قالب یک تیم جهادی به مناطق سیل زده اعزام شدند، گفت: بیش از ۲ هزار نفر برای خدمت در این مناطق نام نویسی کردند، که براساس اعلام نیاز نسبت به اعزام آنها اقدام خواهد شد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با بیان اینکه فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء در لرستان مستقر است، گفت: براساس اعلام نیاز نسبت به اعزام نیروی جهادی اقدام می‌شود.

شهسواری در پایان، روز پاسدار و میلاد با سعادت امام حسین (ع) را تبریک گفت و اظهار داشت: برای اینکه سرباز ولایت هستیم به خود می‌بالیم و این افتخار برای ما کافی است.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید