شناسه : 2062
د, 01/19/1398 - 15:52
نویسنده : azg.omranbasij.ir
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:

تیم جهادی آذربایجان غربی به لرستان اعزام شدند

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی از اعزام تیم جهادی استان در قالب 90 نفر به لرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی، حبیب شهسواری صبح امروز در حاشیه آئین بدرقه گروه‌های جهادی به مناطق سیل‌زده کشور از آحاد مردم استان به دلیل اینکه 24 ساعت بعد از وقوع سیل در گلستان کمک‌های خود را به این خطه ارسال کرده‌اند، قدردانی کرد و اظهار داشت: پس از استقرار قرارگاه آذربایجان غربی در لرستان، نانوایی سیار و آشپزخانه در یکی از روستاهای منطقه سیل‌زده راه‌اندازی شده است.

وی به پخت و توزیع پنج هزار پُرس غذا در هر وعده اشاره کرد و ادامه داد: این غذاها در روستاهای همجوار پلدختر و معمولان توزیع می‌شود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اضافه کرد: نخستین تیم گروه‌های جهادی استان در قالب 90 نفر عازم منطقه لرستان شده و از روز چهارشنبه نیز در این مناطق مستقر می‌شوند.

شهسواری ادامه داد: بیش از دو هزار نفر مراجعه تلفنی و حضوری برای اعزام لرستان وجود داشت، که این 90 نفر از بین آنها گزینش شده‌اند و سایرین هم در صف انتظار اعزام هستند.

وی ادامه داد: پس از اینکه تیم جهادی در حال اعزام به منطقه رسیدند، برابر نیاز قرارگاه مستقر در آن خطه، نسبت به اعزام افراد دیگر به لرستان اقدام می‌شود.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید