شناسه : 2033
ش, 01/17/1398 - 12:51
نویسنده : azg.omranbasij.ir
رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران ومعماری آذربایجان‌غربی:

حرکت مبتنی بر گام دوم انقلاب و رونق تولید زمینه‌ساز پیشرفت همه‌جانبه کشور خواهد بود

رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی حرکت جهادی مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب و رونق تولید را زمینه‌ساز پیشرفت همه‌جانبه کشور دانست و گفت: امروز وظیفه هر ایرانی است که با روحیه جهادی در سنگر مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن نقش‌های مؤثر خود را ایفا کند.

رضا پناهی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با تأکید بر عزم عمومی در راستای تحقق شعار سال اظهار کرد: همه ما به عنوان فرزندان این انقلاب در قبال مسائل کشورمان مسؤول هستیم و باید با اتحاد، همدلی، تلاش و پشتکار در فضایی امیدبخش در مسیر حل مشکلات موجود که به ویژه در حوزه معیشتی و اقتصادی با تحریم‌های ظالمانه دشمنان انقلاب رقم خورده است، گام بر داریم.

️وی بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب را نقشه راهی جامع و راهگشا در حل مشکلات و توسعه و اعتلای کشور دانست و گفت: امروز وظیفه هر ایرانی است که با روحیه جهادی در سنگر مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن نقش‌های مؤثر خود را ایفا کند.

️رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی در ادامه افزود: امسال مقام معظم رهبری با عمق بینش و آینده نگری و وضعیت حاضر کشور شعار «رونق تولید» را برای سال 98 انتخاب فرمودند که در حقیقت مکمّل همان مسیر جهادی ترسیم شده در بیانیه گام دوم انقلاب است.

وی با بیان اینکه این شعار تعیین نقشه کلی راه برای خواص و ایجاد حساسیت برای همگان است، خاطرنشان کرد: رهبری با تحلیل شرایط موجود، بررسی آسیب‌ها، نقاط قوت و درک فاصله و وضعیت امروز سعی می‌کنند نظر جامعه را نسبت به اولویت‌ها و مسائل ضروری نظام و کشور و مردم جلب کنند.

️پناهی با تأکید بر اینکه برای تحقق شعار سال درک درست ظرفیت‌ها، برنامه‌ریزی و شناخت کمبودها و آسیب‌ها و مقابله با موانع ضروری است، افزود: نقش اصلی این راهبرد و شعار رهبری برعهده جوانان است که با روحیه جهادی و نشاط و پویایی خود در مسیر توسعه و رونق تولید ملّی گام بردارند.

️وی تصریح کرد: سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی نیز با تأسی از منویات رهبر معظم انقلاب و  با پشتوانه‌سازی برای مشارکت مهندسین و معماران توانمند و خلاق در عرصه‌های مختلف و به خصوص سنگر رونق تولید، امسال با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم در عرصه‌های مختلف عمرانی به فضل الهی کارهای خوبی را انجام خواهد داد.

️رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی در خاتمه از عموم جامعه بزرگ مهندسین عمران و معماری استان خواست تا با روحیه جهادی ،تلاش،پشتکار و با اهدافی بزرگ، سال جدید را آغاز کنند که در این بین نقش مهندسین در مسیر موفقیت کشور و تحقق شعار سال بسیار مهم است.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید