8 طرح اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی در سردشت افتتاح شد

غلامحسین محمدی اصل اظهار کرد: 6 طرح عمرانی و محرومیت‌زدایی شامل یک خانه مددجویی با زیربنای 50 متر مربع و دو خانه عالم در روستا‌های « قلعه‌تاسیان » و «کچل‌آباد» از توابع بخش وزینه سردشت به مساحت 120 و 110 متر و احداث مساجد، سرویس‌های بهداشتی و وضوخانه در سه روستای « بانو »، « نیوژ » و « کولسه‌علیا » از توابع بخش مرکزی با مشارکت مردمی با اعتبار کلی 4 میلیارد و 500 میلیون ریال به بهره‌برداری رسیدند.

وی افزود: همچنین دو طرح اشتغالزایی شامل کارگاه پرورش زنبور عسل و خیاطی، دوخت و گلدزی با اعتبار 300 میلیون ریال در قالب تسهیلات اقتصاد مقاومتی در داخل شهر سردشت به بهره‌برداری رسیدند.

مجلس انقلابی زیر بار برجام نمی‌رود/انتقاد از حذف نام شهدا در خیابان‌ها

به گزارش خبرگزاری فارس از سلماس، حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی در آئین بزرگداشت هفته دفاع مقدس که در دانشگاه فرهنگیان سلماس برگزار شد، اظهار کرد:متاسفانه در مدت اخیر شاهد حذف نام شهدا از کوچه پس کوچه های شهر بودیم که این روند از تهران آغاز شده و به سایر شهرهای کشور سرایت کرد.

وی ضمن ابراز تاسف از اینکه برخی مسوولان آگاهانه یا ناآگاهانه وارد زمین بازی دشمن شدند و بر علیه ارزش های یک ملت اقدام کردند، ادامه داد: این موضوع مصداق بارز نفوذ است چرا که دشمن به واسطه دست نشانده های داخلی به دنبال زدودن فرهنگ ایثارگری و شهادت طلبی از فرهنگ ایران اسلامی است.