ضرورت آشنایی با پیشرفت‌های علمی برای ساخت المان‌های شهری

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی ،خسرونیا صبح امروز در جلسه کارگروه تخصصی معماری و شهرسازی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی اضهار کرد: اگر بخواهیم المان‌های قدرت کشور را به صورت هنری نمایش بدهیم بایستی بدانیم که در چه کشوری و با چه شرایطی زندگی می‌کنیم.

وی افزود:المان های شهری به عنوان یکی از اصلی ترین اجزای شهر،می تواند نقش بسزایی در ایجاد روابط عاطفی افراد بافضاهای شهری و به تبع آن ارتقای سرزندگی و پویایی اینگونه فضاها ایفا نمایند.

کمیته راهبری ایمنی در کارگاه های ساختمانی در آذربایجان غربی تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری، پیمان آرامون سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان غربی در نخستین نشست اعضای این کمیته با اشاره به جان باختن هزاران نفردر اثر حوادث ناشی از کار که سهم قابل توجهی از آن در کارگاههای ساختمانی و فعالیت های عمرانی مشاهده می شود اظهار کرد: ارتقاء سطح ایمنی در کارگاههای ساختمانی و جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار ناشی از کار از اهداف تشکیل این کمیته است .

پیام رئیس سازمان بسیج مهندسین آذربایجان غربی به مناسبت سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی(ره)

رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی در پیامی سالگرد ارتحال جانگداز امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی در این پیام آمده است:

سالگرد بزرگداشت رحلت جانگداز امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران تسلیت و تعزیت عرض میکنم.